Společnost ELISS-2000 s.r.o. byla založena v Praze v roce 2000.

Naše společnost působí na trhu imigračních služeb a primárně se specializuje na legalizaci pobytu cizinců – jak rezidentů EU tak i občanů třetích zemí – na území České republiky.

Mezi naše zákazníky patří domácí a nadnárodní podniky zaměstnávající cizince kterými jsou např. Dell, ProLogis, ECM, Honeywell, AVAST Software atd. Mimo jiné pomáháme jednotlivým uchazečům o zaměstnání v ČR obdržet nezbytné podklady pro získání pracovního povolení pro konkrétního zaměstnavatele. Rovněž vyřizujeme pro ně ostatní administrativní záležitosti spojené s jejích pobytem v ČR.

Svým klientům poskytujeme nejlepší možné služby bez ohledu na velikost zákazníka a rozsah objednaných služeb. Vážíme si našich klientů a své dobré pověsti a máme zájem o dlouhodobou spolupráci.

Naši zamestnanci jsou profesionálové ve svém oboru, neustále hlídající sebemenší změny v imigrační legislativě a poskytující nejkvalitnější služby s ohledem na stanovený termín. Odborníci společnosti jsou Vám k dispozici a rádi pomůžou najít správné východisko i v složité situaci.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo požadujete další informace, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonický nebo e-mailem (viz Kontakty).

Naši odborníci hovoří česky, anglicky a rusky, takže komunikace s námi je maximálně pohodlná.